Opinie naszych klientów

Piotr Jaworski

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu świadczonych przez Państwa usług. Przeprowadzka odbyła się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Od razu było widać, że panowie, którzy przyjechali na miejsce znają się na swojej pracy. Wszystkie rzeczy delikatne i szklane pozostały w jednym kawałku. Dodatkowym atutem była możliwość podjechania w dodatkowe miejsce i dopakowanie kolejnych rzeczy. Ponadto cena była nieco niższa niż się spodziewałem. Gdybym ponownie musiał się przeprowadzać, bez wahania wybrałbym Państwa firmę.

Dariusz Zawadzki

Niezwykle fajna ekipa do przeprowadzki. Wszystko na wesoło, ale jednocześnie uważnie i z należytą troską o meble. Dzięki Panom koszmar przeprowadzin nie był aż taki. Dziękujemy.

Katarzyna Jankowska

Nie zdawałam sobie sprawy, że przeprowadzka powoduje aż taki stres. Chciałam podziękować za ciągłe podtrzymywanie na duchu i za perfekcyjnie przeprowadzoną akcję. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Mateusz Banasik

Jestem wdzięczny za fachową i terminową przeprowadzkę. Na pewno będę was polecał innym. Dla mnie pełen profesjonalizm, tak trzymać!

Witold Wrzosek

Dziękuję za pomoc w przeniesieniu mojego biura i za pozytywną postawę, dzięki której całe zamieszania okazało się zdecydowanie łatwiejsze. Tak trzymajcie chłopaki! Pozdrawiam i polecam.

Maurycy

Z perspektywy czasu z całą tą moją przeprowadzką miałem miłą przygodę. Tak naprawdę to dzięki tej ekipie i fajnym ludziom. Mogę jedynie gorąco polecić. Pozdrowionka.

Bożena Kowalewska

Bardzo solidna firma. Panowie profesjonalni i bardzo sprawni fizycznie. Ostrożnie obchodzą się z meblami dbają jak o swoje 🙂 Wszystkie rzeczy troskliwie zabezpieczyli przed transportem. Gorąco polecam, jest solidnie i niedrogo. Jestem bardzo zadowolona.

Waldemar i Barbara Kosowscy

Witam, po wczorajszej przeprowadzce mogę spokojnie polecić firmę każdemu 🙂 !. Panowie nie tylko pomogli nam sprawnie z przeprowadzką, ale na dodatek byli bardzo pogodni, cały ciężar przewiezienia rzeczy był dzięki temu zdecydowanie mniejszy. Załadunek, wyładunek wykonany z należytą dozą ostrożności, jeśli będzie taka potrzeba skorzystam i na pewno będę polecać. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

Anna Kordecka

Panowie bardzo sprawnie znieśli i spakowali do samochodu wszystkie kartony, meble i dowieźli wszystko do mojego Nowego Sącza. To co piszą na stronie o braku stresu sprawdziło się w 100 procentach. Gorąco polecam!

Biuro rachunkowe „Paragraf”

Z powodu powiększenia ilości, część archiwum musieliśmy przenieść w inne miejsce. Panowie zajęli się wskazanym tematem bez zbędnych ceregieli: dość ciężkie kartony przenieśli na samochody i przewieźli sprawnie do magazynu. Na każdym kroku widać pełen profesjonalizm – gorąco polecam. Marian Zawistowski

Krzysztof i Basia Kowalik

Po telefonie do firmy i uzgodnieniu warunków dostaliśmy do domy kartony, a nawet pisaki do opisywania kartonów. Niby nic, ale bardzo ułatwiło to nam rozpakowywanie rzeczy po przeprowadzce. Będę polecać wszystkim moim znajomym. Bardzo dziękuję.

Wademar Prymus – kowalstwo artystyczne

Z firmą WAMA TRANS współpracuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Zawsze są do dyspozycji, kiedy potrzebuję przewieźć gotowe produkty do klientów, czy materiały do firmy. To jest to, tak trzymać.

Tadeusz Borecki

Jestem bardzo wymagający i myślałem, że tragarze jak zwykle dadzą mi powody do narzekań. Jakież było moje zaskoczenie – wszystko sprawnie i bez zbędnych ruchów. Najważniejsze: wszystkie moje obrazy zostały bezpiecznie przewiezione.

Elżbieta Nowak

Bardzo polecam usługi pana Wojtka! Chciałam przewieźć parę większych rzeczy z Warszawy do Poznania. Cała przeprowadzka miała zawierać załadunek i rozładunek towaru plus oczywiście transport. Wszystkie rzeczy były dobrze zabezpieczone, przeprowadzka poszła „gładko” i zgodnie z planem. Mimo, że trochę tego było to panowie sprężyli się i wszystko trwało bardzo szybko.

Mariola Zasadzińska

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzki, którą wykonał Pan Wojtek. Miałam obawy, że będzie to trwało długo a zrobił to dość szybko. Miałam do przewiezienia miedzy innymi kilka szklanych mebli, zostały przetransportowane bardzo profesjonalnie i staranie. Nic nie zostało uszkodzone a ja byłem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.

Mark Calligan

I called this company, because I had to move all my stuff from the apartment in Warsaw to new one in Poznan. This company did it very fast professionally and quickly. I was very happy and satisfied . Try this company and you wont regret.

Jeśli chcesz dodać swoją opinię – użyj formularza na zakładce kontakt.

Zadzwoń

602 730 601

lub wypełnij formularz, oddzwonimy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagany)

  Wiadomość (wymagana)

  Grupa AMTRANS

  Przeprowadzki Bydgoszcz
  www.tanie-przeprowadzki.bydgoszcz.pl

  Przeprowadzki Gdańsk
  tanie-przeprowadzki-gdansk.pl

  Przeprowadzki Katowice
  tanie-przeprowadzki.katowice.pl

  Przeprowadzki Łódź
  transport-przeprowadzki-lodz.pl

  Przeprowadzki Szczecin
  www.tanie-przeprowadzki.szczecin.pl

  Przeprowadzki Warszawa
  www.tanie-przeprowadzki.warszawa.pl

  Przeprowadzki w Warszawie
  relokacje24.pl

  Przeprowadzki Wrocław
  transport-przeprowadzki.wroclaw.pl